ההבטחה

דרומה צפונה מתחייבת לעשות ככל שביכולתה, במסגרת המשאבים הכוללים העומדים לרשותה, לעמוד לצד המפעלים והעסקים בגליל ובנגב וללוות אותם בצורה מושכלת ובאחראיות עסקית באמצעות טובי אנשי המקצוע וככל שיידרש.

הצוות של דרומה צפונה רואה תמיד לנגד עיניו את המטרה המרכזית שלשמה אנו פועלים והיא לאפשר ולקדם צמיחה כלכלית בת קיימא בפריפריה של ישראל על-ידי הנגשה של הזדמנויות וכלים אטרקטיביים, רלבנטיים וברי ביצוע למגזר התעשייתי באזורים אלו; להעניק רוח גבית ולעודד עסקים המעוניינים בפיתוח משמעותי של פעילותיהם תוך מיקוד בערך המוסף שלהם ובחיזוק הייצוא של מוצריהם.

אנו מאמינים כי מגזר תעשייתי משגשג, המהווה מנוע צמיחה משמעותי לפריפריה, יביא להעלאת רמת החיים באזור ולצמצום הפערים הכלכליים-חברתיים בישראל.

הצוות מתחייב לפעול לפי ערכים של שירות, מקצועיות ויושרה, תוך הזדהות מלאה עם חזון הבעלים של החברה לכל אורך הדרך.

סיפורי הצלחה!

המאפייה הוקמה בחיפה בשנת 1936 ע"י נסרי נעמה שהמציא פטנט של תנור אפיה אוטומטי בשנת 1958 ותהליך ייצור אוטומטי בשנת 1964 בכדי לייצר פיתה בשרנית וטעימה יותר. המאפייה מייצאת פיתות קפואות למספר מדינות באירופה, כאשר הודות למרכיבים הטבעיים והתהליך הייחודי הפיתה הקפואה יכולה להאריך חיים לתקופה ממושכת ללא פגיעה בטריותה.

pierre nehmah

פייר נעמה

מנכ"ל מאפיית נינה, מפרץ חיפה

בדולח הינה יצרנית ומשווקת של עדשות אופטלמיות בישראל ובחו"ל והינה נציגה בלעדית של חברת Tokai היפנית בארץ. דרומה-צפונה מלווה את בדולח משנת 2008, סייעה להפיכתה ליצרנית בעלת שם בשוק הבינ"ל ותומכת ומלווה את צמיחתה המרשימה גם היום

offer azran

עופר אזרן

מנכ"ל חברת בדולח תעשיות אופטיקה, עכו

אל-ארז הינו מפעל ליצור טחינה וחלבה בשיטה המסורתית הפועל בנצרת משנת 1992 ומנוהל ע"י הגב' ג'וליה זהר. למפעל תקני איכות מהמחמירים ביותר בענף המזון וכן כשרות של בד"ץ העדה החרדית. מוצרי החברה ידועים באיכותם ובטעמם המעולה, בין השאר עקב הקפדה יתרה בבחירת חו"ג ללא פשרות.

julia zaher

ג'וליה זהר

מנכ"ל חברת טחינת אל ארז, נצרת

החברה פועלת משנת 1987 ומתמחה בפיתוח, יצור ושיווק של הדור הבא של צינורות בקטרים קטנים מסוג PE וויניל באיכות גבוהה וידודיתיים לסביבה עבור חברות בינ"ל גדולות בשווקים הרפואי והחקלאי. דרומה-צפונה סייעה למ.ד.ק. במימון משמעותי מיד לאחר מבצע עופרת יצוקה ולאחר שהמפעל ספג פגיעה ישירה של קסאם. אנו מלווים את החברה גם כיום במגוון הכלים הניהוליים והמימוניים וממשיכים לתמוך בצמיחתה המרשימה.

מנחם גלנט

מנחם גלנט

מנכ"ל מ.ד.ק. תעשיות פלסטיק, שדרות

דילוג לתוכן