מערך הכשרה לתעשיינים בכירים

ההרשמה למחזור הקרוב כבר בעיצומה!
לקבלת תוכנית הקורס המלאה ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם המשחק הוא ניהול

אנו מאמינים שבכדי ליצור תעשייה חזקה ומבוססת באזור יש לשים דגש רב ולטפח את השדרה הניהולית בעסקים. לצורך כך הקמנו מערך הכשרה ייחודי למנהלים בתעשייה המבוסס על ניסיון, ידע נרכש, יישום מודלים אקדמיים מובילים, הטמעת חדשנות ושיתופי פעולה בין העמיתים. המערך נבנה בשיתוף פעולה אקדמי עם להב פיתוח מנהלים, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, בכדי להביא בפני המנהלים את קידמת הידע והניסיון.

מערך ההכשרה מתפרש על 12 מפגשים יומיים, אחת לשבועיים. בכל אחד ואחד מהמפגשים עוברים המנהלים סדרה של הרצאות אקדמיות, סדנאות פרקטיות והצגות של מקרים מהשטח במגוון רחב של נושאים ניהוליים, כגון חשיבה ניהולית אסטרטגית, פיתוח עסקי, שיווק, המחרה שיווקית, הון אנושי והנעת עובדים, כלים פיננסיים אופרטיביים ועוד.

אנו בחברה שוקדים על הבאת מיטב המומחים ואנשי המקצוע בנושאים אלו וכל זאת בכדי להעניק למנהלים כלים איכותיים לטובת ביסוס עסקיהם והצמחתם. חשוב לציין כי מעבר לתכנים המקצועיים והאקדמיים הנלמדים ונרכשים במהלך המערך, נוצרת לה גם קבוצה מלוכדות של מנהלים בעלי דילמות, בעיות, לחצים וקשיים דומים, התומכים ומפרים האחד את השני.

בסיום כל מערך מציגים המשתתפים תכניות לפיתוח עסקי עבור העסק שלהם על-סמך הכלים שקיבלו במערך, כאשר התכניות המצטיינות מוצגות בפני פאנל של אנשי עסקים ותעשיינים ובראשם יו"ר דרומה-צפונה, מר איתן וורטהיימר, והעסקים זוכים בנוסף בפרסים כספיים משמעותיים למימוש התכניות.

Find term paper writers with a great track record. A reputable writing service will possess a thorough understanding of academic requirements and term paper helper will be able follow the directions you give them. The service should be prompt and able to help you complete your assignment on-time.

מייסדים

דילוג לתוכן