סיפורי לקוחות

החברה פועלת משנת 1987 ומתמחה בפיתוח, יצור ושיווק של הדור הבא של צינורות בקטרים קטנים מסוג PE וויניל באיכות גבוהה וידודיתיים לסביבה עבור חברות בינ"ל גדולות בשווקים הרפואי והחקלאי. דרומה-צפונה סייעה למ.ד.ק. במימון משמעותי מיד לאחר מבצע עופרת יצוקה ולאחר שהמפעל ספג פגיעה ישירה של קסאם. אנו מלווים את החברה גם כיום במגוון הכלים הניהוליים והמימוניים וממשיכים לתמוך בצמיחתה המרשימה.

לצפייה בסרטון
White Arrow
מנחם גלנט

מנחם גלנט

מנכ"ל מ.ד.ק. תעשיות פלסטיק, שדרות

יצרנית ומשווקת של מערכות שתלים דנטאליים באיכות הגבוהה ביותר ובעלי ערך מוסף גבוה. השתלים מיוצרים בהתאם לדרישות המחמירות ביותר של הרגולטורים בארץ ובעולם. לחברה יותר מ- 30 שנות ניסיון בייצור ממוכן של חלקים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. דרומה-צפונה תומכת ומלווה את צמיחת החברה כבר למעלה מ- 9 שנים.

לצפייה בסרטון
White Arrow
eyal milman

אייל מילמן

מנכ"ל עדין שתלים דנטליים, אלון תבור

המאפייה הוקמה בחיפה בשנת 1936 ע"י נסרי נעמה שהמציא פטנט של תנור אפיה אוטומטי בשנת 1958 ותהליך ייצור אוטומטי בשנת 1964 בכדי לייצר פיתה בשרנית וטעימה יותר. המאפייה מייצאת פיתות קפואות למספר מדינות באירופה, כאשר הודות למרכיבים הטבעיים והתהליך הייחודי הפיתה הקפואה יכולה להאריך חיים לתקופה ממושכת ללא פגיעה בטריותה.

לצפייה בסרטון
White Arrow
pierre nehmah

פייר נעמה

מנכ"ל מאפיית נינה, מפרץ חיפה

בדולח הינה יצרנית ומשווקת של עדשות אופטלמיות בישראל ובחו"ל והינה נציגה בלעדית של חברת Tokai היפנית בארץ. דרומה-צפונה מלווה את בדולח משנת 2008, סייעה להפיכתה ליצרנית בעלת שם בשוק הבינ"ל ותומכת ומלווה את צמיחתה המרשימה גם היום

לצפייה בסרטון
White Arrow
offer azran

עופר אזרן

מנכ"ל חברת בדולח תעשיות אופטיקה, עכו

אל-ארז הינו מפעל ליצור טחינה וחלבה בשיטה המסורתית הפועל בנצרת משנת 1992 ומנוהל ע"י הגב' ג'וליה זהר. למפעל תקני איכות מהמחמירים ביותר בענף המזון וכן כשרות של בד"ץ העדה החרדית. מוצרי החברה ידועים באיכותם ובטעמם המעולה, בין השאר עקב הקפדה יתרה בבחירת חו"ג ללא פשרות.

לצפייה בסרטון
White Arrow
julia zaher

ג'וליה זהר

מנכ"ל חברת טחינת אל ארז, נצרת

דילוג לתוכן