אודות

דרומה צפונה הוקמה על-ידי מספר יזמים פרטיים, בראשם התעשיין מר איתן וורטהיימר ובשיתוף פעולה עם הסוכנות היהודית לארץ ישראל. החברה הינה מוסד ללא כוונת רווח (מלכ"ר) ומאוגדת כחברה בע"מ לתועלת הציבור (חל"צ). פעילות החברה ממומנת ברובה המוחלט באמצעות תרומות של בעלי החברה וכן של הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (JFNA) באמצעות הסוכנות היהודית.

מה שהתחיל בשנת 2003 כבנייה של תכנית אסטרטגית לנגב ולגליל שהועברה לידיהם של מקבלי ההחלטות וראשי המשק, המשיך בסוף שנת 2007 לכדי תכנית ייעודית לקידום מפעלים ועסקים יצרניים קטנים ובינוניים באזורי פעילות הקרן, הכוללת אפשרויות מימון ומעטפת עסקית במגוון תחומי ניהול מרכזיים.

בקרה ומדידה

החברה מחויבת כלפי תורמיה לאמוד את השפעת פעילותה על אזורי הצפון והדרום. אנו מבקרים אחת לתקופה בעסקים לטובת איסוף נתונים מרכזיים מפעילותו השוטפת של העסק לצורך מטרה זו. בביקורים אלו אנו בוחנים גם את מצבו הכללי של העסק, קשיים מרכזיים ואפשרויות תמיכה נוספות. אחת לשנה אנו מבצעים סקר מקיף בקרב לקוחותינו ובונים תמונה מצרפית כוללת באמצעות מספר מדדים עסקיים מובילים (פדיון, ייצוא, מספר מועסקים, רווחיות ועוד).

משרדינו

משרדיה הראשיים של החברה נמצאים בצפון הארץ, במחניים שבגליל העליון.

בוא לצמוח איתנו
ולבנות עסק
טוב יותר

דרומה-צפונה (מלכ"ר) שמה לה למטרה
לחולל שינוי בכלכלה האזורית ולהביא
להעלאת רמת החיים בגליל ובנגב.

לפרטים נוספים
מימון מימון

דרומה-צפונה שמה לה למטרה לסייע ככל הניתן בפיתרון בעית האשראי של הבנקים ולטובת העניין מציעה מגוון כלים מימוניים למפעלים ולעסקים יצרניים באזורים אלו.

שיווק בינלאומי שיווק בינלאומי

אנו מציעים לעסקים מגוון רחב של מלווים מקצועיים שישלימו את המערך הניהולי בעסק ובמגוון תחומים כגון שיווק, מכירות, שיווק בינ"ל, פיתוח עסקי, חדשנות, ליווי פיננסי וכדומה.

בורד מייעץ בורד מייעץ

במסגרת פעילותנו אנו נמצאים בקשר עם מאות תעשיינים וכן עם עשרות מלווים מקצועיים, אנשי עסקים, חברות השקעה, משקיעים פרטיים, מוסדות אקדמיים ועוד.

אקדמי אקדמי

אנו מאמינים שבכדי ליצור תעשייה חזקה ומבוססת באזור יש לשים דגש רב ולטפח את השדרה הניהולית בעסקים היצרניים. לצורך כך הקמנו מערך הכשרה ייחודי למנהלים בתעשייה.

מייסדים

דילוג לתוכן