תעשיינים בפריפריה - מעוניינים לצמוח? תנו לנו לסייע לכם

הכלים החמים

תעשיינים בפריפריה - מעוניינים לצמוח? תנו לנו לסייע לכם

הכלים החמים

מפעלים קטנים ובינוניים בפריפריה

מיליוני ₪

סה”כ מתן הלוואות

בוגרי אקדמי

בורדים מייעצים

תערוכות שסובסדו

תהליכי ליווי

הצטרף למאות מפעלים ועסקים יצרניים וקבל מגוון כלים ניהוליים ומימוניים לפיתוח העסק שלך

בוא לצמוח איתנו
ולבנות עסק
טוב יותר

דרומה-צפונה (מלכ"ר) שמה לה למטרה
לחולל שינוי בכלכלה האזורית ולהביא
להעלאת רמת החיים בגליל ובנגב.

לפרטים נוספים
מימון מימון

דרומה-צפונה שמה לה למטרה לסייע ככל הניתן בפיתרון בעית האשראי של הבנקים ולטובת העניין מציעה מגוון כלים מימוניים למפעלים ולעסקים יצרניים באזורים אלו.

שיווק בינלאומי שיווק בינלאומי

אנו מציעים לעסקים מגוון רחב של מלווים מקצועיים שישלימו את המערך הניהולי בעסק ובמגוון תחומים כגון שיווק, מכירות, שיווק בינ"ל, פיתוח עסקי, חדשנות, ליווי פיננסי וכדומה.

בורד מייעץ בורד מייעץ

במסגרת פעילותנו אנו נמצאים בקשר עם מאות תעשיינים וכן עם עשרות מלווים מקצועיים, אנשי עסקים, חברות השקעה, משקיעים פרטיים, מוסדות אקדמיים ועוד.

אקדמי אקדמי

אנו מאמינים שבכדי ליצור תעשייה חזקה ומבוססת באזור יש לשים דגש רב ולטפח את השדרה הניהולית בעסקים היצרניים. לצורך כך הקמנו מערך הכשרה ייחודי למנהלים בתעשייה.

מייסדים

סיפורי הצלחה!

יצרנית ומשווקת של מערכות שתלים דנטאליים באיכות הגבוהה ביותר ובעלי ערך מוסף גבוה. השתלים מיוצרים בהתאם לדרישות המחמירות ביותר של הרגולטורים בארץ ובעולם. לחברה יותר מ- 30 שנות ניסיון בייצור ממוכן של חלקים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. דרומה-צפונה תומכת ומלווה את צמיחת החברה כבר למעלה מ- 9 שנים.

eyal milman

אייל מילמן

מנכ"ל עדין שתלים דנטליים, אלון תבור

בדולח הינה יצרנית ומשווקת של עדשות אופטלמיות בישראל ובחו"ל והינה נציגה בלעדית של חברת Tokai היפנית בארץ. דרומה-צפונה מלווה את בדולח משנת 2008, סייעה להפיכתה ליצרנית בעלת שם בשוק הבינ"ל ותומכת ומלווה את צמיחתה המרשימה גם היום

offer azran

עופר אזרן

מנכ"ל חברת בדולח תעשיות אופטיקה, עכו

החברה פועלת משנת 1987 ומתמחה בפיתוח, יצור ושיווק של הדור הבא של צינורות בקטרים קטנים מסוג PE וויניל באיכות גבוהה וידודיתיים לסביבה עבור חברות בינ"ל גדולות בשווקים הרפואי והחקלאי. דרומה-צפונה סייעה למ.ד.ק. במימון משמעותי מיד לאחר מבצע עופרת יצוקה ולאחר שהמפעל ספג פגיעה ישירה של קסאם. אנו מלווים את החברה גם כיום במגוון הכלים הניהוליים והמימוניים וממשיכים לתמוך בצמיחתה המרשימה.

מנחם גלנט

מנחם גלנט

מנכ"ל מ.ד.ק. תעשיות פלסטיק, שדרות

המאפייה הוקמה בחיפה בשנת 1936 ע"י נסרי נעמה שהמציא פטנט של תנור אפיה אוטומטי בשנת 1958 ותהליך ייצור אוטומטי בשנת 1964 בכדי לייצר פיתה בשרנית וטעימה יותר. המאפייה מייצאת פיתות קפואות למספר מדינות באירופה, כאשר הודות למרכיבים הטבעיים והתהליך הייחודי הפיתה הקפואה יכולה להאריך חיים לתקופה ממושכת ללא פגיעה בטריותה.

pierre nehmah

פייר נעמה

מנכ"ל מאפיית נינה, מפרץ חיפה

אל-ארז הינו מפעל ליצור טחינה וחלבה בשיטה המסורתית הפועל בנצרת משנת 1992 ומנוהל ע"י הגב' ג'וליה זהר. למפעל תקני איכות מהמחמירים ביותר בענף המזון וכן כשרות של בד"ץ העדה החרדית. מוצרי החברה ידועים באיכותם ובטעמם המעולה, בין השאר עקב הקפדה יתרה בבחירת חו"ג ללא פשרות.

julia zaher

ג'וליה זהר

מנכ"ל חברת טחינת אל ארז, נצרת

דילוג לתוכן